Forum Gdańsk
Open today 9:00 AM – 9:00 PM
Forum Gdańsk
Open today 9:00 AM – 9:00 PM

Druga książka -50%

Regulamin promocji „druga książka -50%” znajduje się na stronie internetowej oraz w księgarni.

 

„Firefly Lane” Kristin Hannah

Kolejna książka Kristin Hannah, którą polscy czytelnicy pokochali za „Słowika”. W Księgarni Świat Książki kupicie tę książkę w promocji „druga książka -50%”.

Z pozoru Katie i Tully różnią się tak bardzo, jak tylko dwie osoby mogą się różnić. Kate jest skazana na wieczne pozostawanie tą niefajną i ma kochającą rodzinę, która zawstydza ją na każdym kroku. Tully, otoczona chwałą i nimbem tajemnicy, kryje sekret, który ją niszczy. Zawierają pakt i zostają najlepszymi przyjaciółkami na zawsze; nim minie lato, stają się Tully-i-Kate; jednym, nierozłącznym bytem.

Salon Księgarń Świat Książki znajduje się na pierwszym piętrze przy Etno Café.


„7 sposób” Jamie Oliver

„7 sposobów” to książka z nowymi pomysłami na dania z waszych ulubionych składników – zawiera ponad 120 oryginalnych przepisów na pyszne posiłki.

Wszyscy jesteśmy zajęci, ale to nie powinno oznaczać, że po długim dniu w pracy albo w domu z dziećmi nie mamy siły przygotować pysznego i pożywnego posiłku.

Dlatego zamiast zmieniać nasze przyzwyczajenia zakupowe, Jamie chce zainspirować czytelników do nowego spojrzenia na ulubione składniki.

Książkę znajdziecie w Księgarni Świat Książki, który znajduje się na pierwszym piętrze przy Etno Café. Książka bierze udział w promocji „druga książka -50%”.

 

„Możesz być bogaty” Joseph Murphy

Bogactwo to nie przywilej wybranych. Należy Ci się z urodzenia. Książka doktora Josepha Murphy'ego pomoże odkryć, jak zrealizować ten cel w rzeczywistości. Pełna inspirujących, sugestywnych opowieści o ludziach, którzy odnieśli sukces, książka „Możesz być bogaty” ujawnia sekrety prawdziwych bogaczy i pozwala cieszyć się zamożnością, władzą i powodzeniem, na które każdy zasługuje.

Biegnijcie do Księgarni Świat Książki, bo ten tytuł dostępny jest w promocji „druga książka -50%”. Księgarnia znajduje się na pierwszym piętrze przy Etno Café.

 

„Ocalone” Kate Furnivall

„Ocalone” to książka, która po mistrzowsku łączy fakty z fikcją literacką.

Niemcy, 1945. Klara Janowska oraz jej córka Alicja tygodniami wędrują do obozu wysiedlonych w Graufeld. W brudzie, o głodzie, idą razem z 3200 innymi osobami, lecz nie narzekają. Przetrwały i zrobią wszystko, aby wrócić do domu.


Na miejscu Klara rozpoznaje jednego z obozowych strażników. Rozpoczyna się gra w kotka i myszkę. On zna jej tajemnicę – wie, co w czasie wojny zrobiła, aby ocalić córkę. Zna jej prawdziwą tożsamość. Jedno z nich musi zginąć...

Po książkę zapraszamy do Księgarni Świat Książki, nieopodal się na pierwszym piętrze przy Etno Café. „Ocalone” biorą udział w promocji „druga książka -50%”.

 

„Wybrańcy” Veronica Roth

„Wybrańcy” zaczynają się tym, czym inne powieści się kończą – zwycięstwem bohaterów nad potężnym przeciwnikiem. Piętnaście lat wcześniej piątka zwykłych nastolatków została wskazana proroctwem do walki z Mrocznym – potężnym bytem niosącym zniszczenie Ameryce. Mroczny zrównał z ziemią całe miasta i zamordował tysiące ludzi. Wybrańcy, bo takie miano zyskała piątka nastolatków, poświęcili wiele, by go pokonać. Po upadku Mrocznego świat wrócił do normalności… dla wszystkich poza nimi.
Tę książkę kupicie w Księgarni Świat Książki, która znajduje się na pierwszym piętrze przy Etno Café.

 

Search in the store