Forum Gdańsk
Dziś OTWARTE 9:00 – 21:00
Forum Gdańsk
Dziś OTWARTE 9:00 – 21:00
Karta Podarunkowa

Podaruj prezent, który ucieszy każdego 

Karta podarunkowa to fantastyczny pomysł na prezent. Naszą kartą podarunkową można płacić na terenie całego Forum Gdańsk.

Możesz ją doładować na dowolną kwotę od 30 zł do 4000 zł. Kartę można nabyć w Punkcie Informacji na poziomie +1, w pobliżu sklepów New Yorker i VAN GRAAF. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem firmowym kart podarunkowych to skontaktuj się naszą obsługą po szczegółowe informacje pod numerem tel. 58 732 61 20.

W związku z decyzją o zamknięciu większości sklepów w galeriach handlowych na czas ograniczenia handlu w galeriach handlowych, karty podarunkowe, których ważność wygasa w tym czasie, tj. 28.12.2020-17.01.2021 zostaną bezpłatnie przedłużone o okres zamknięcia galerii. Jeżeli nastąpią zmiany w okresie ograniczeń w handlu, termin ten zostanie odpowiednio dostosowany do aktualnych rozporządzeń.

W celu przedłużenia ważności karty podarunkowej, która wygasła w trakcie ograniczenia handlu w galerii, każdy Posiadacz karty proszony jest o skontaktowanie się z nami po otwarciu galerii, najpóźniej 2 tygodnie po jej otwarciu. Datą wyjściową do przedłużenia ważności kart jest data otwarcia galerii.

Bardzo proszę o kierowanie wszelkich reklamacji oraz zapytań na adres mailowy: karta@emlpayments.com lub o kontakt telefoniczny: (22) 490 69 23.

 

Informacje dla firm: