Forum Gdańsk
Dziś OTWARTE 9:00 – 21:00
Forum Gdańsk
Dziś OTWARTE 9:00 – 21:00

Wybrane promocje

O Forum Gdańsk

O Forum

Forum Gdańsk to nowoczesna przestrzeń miejska otwarta na Ciebie i Twoje potrzeby. Znajdziesz tu sklepy ulubionych marek, 31 kawiarni, barów i restauracji, dwupoziomowe kino z 9 salami i 2 ha wspaniale zaprojektowanej zieleni.

Forum to także przestrzeń publiczna (5 nowych placów, dziedzińców i bulwarów), w której będą się odbywać wydarzenia kulturalne, społeczne i miejskie oraz Taras Widokowy z zupełnie nową panoramą Głównego Miasta. To nowa część Gdańska stworzona z myślą o jego mieszkańcach.

200

nowych miejsc dla Ciebie!

Forum App

Pobierz aplikację FORUM Gdańsk i bądź na bieżąco!

Dzięki tej bezpłatnej aplikacji zawsze będziesz dobrze poinformowany, a Twoje zakupy staną się prostsze i przyjemniejsze. Pobierając ją, zyskasz dostęp do informacji o aktualnych promocjach i wydarzeniach, listy sklepów oraz mapy centrum. Funkcja „MOJA PRZYMIERZALNIA" umożliwi zapisywanie rzeczy, które wpadły Ci w oko - w dowolnej chwili będziesz mógł łatwo do nich wrócić. Co więcej, po zrobieniu zakupów bez trudu znajdziesz miejsce, w którym zostawiłeś samochód. Aplikacja jest dostosowana do systemów iOS i Android.

POBIERZ APLIKACJĘ

I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!